FAQ

Sklep i obsługa zamówień

Czy firma Filip's Oil obsługuje klientów indywidualnych?
Tak, obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Nasza oferta jest dostosowana do różnych potrzeb (detal, hurt).
Jak mogę zamówić produkt?
Możesz zamówić dostawę olejów przez naszą stronę internetową lub kontaktując się bezpośrednio z naszym biurem obsługi klienta m.in. w sprawie zamówień hurtowych. Produkty są także dostępne u naszych przedstawicieli oraz na popularnych portalach sprzedażowych.
Jaki jest czas dostawy produktów Filip’s Oil?
Czas dostawy zależy od Twojej lokalizacji. Staramy się dostarczać zamówienia w jak najkrótszym czasie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać dokładne informacje.
Czy wysyłacie produkty za granicę?
Oczywiście. Wysyłamy produkty na cały świat. Kwestie związane z czasem dostawy i jej kosztem ustalane są z Klientem indywidualnie.
Jakie są dostępne opcje dostawy?
Oferujemy różne opcje dostawy, w tym standardową przesyłkę oraz ekspresową dostawę za pośrednictwem firmy InPost. Możesz wybrać najdogodniejszą dla Ciebie.
Czy oferujecie rabaty dla stałych klientów?
Tak, oferujemy programy lojalnościowe i rabaty dla naszych stałych klientów. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.
Jakie są dostępne metody płatności?
Akceptujemy różne metody płatności - płatności online, przelew tradycyjny. Brak możliwości płatności za pobraniem.
Jak mogę skontaktować się z obsługą klienta?

Możesz skontaktować się z naszą obsługą klienta mailowo: biuro@filipsoil.pl lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej, portale społecznościowe.

Produkty Filip's Oil

Jakie rodzaje olejów do drewna oferuje firma Filip's Oil?
Oferujemy różne rodzaje olejów do drewna do uszlachetniania powierzchni drewnianych, stosowanych zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.
Jakie są korzyści stosowania olejów do drewna?
Oleje do drewna Filip’s Oils tworzą mocną powłokę hydrofobową, odporną na zarysowania, temperaturę oraz płyny stosowane w gospodarstwie domowym. Olejowana powłoka nie rozwarstwia się, nie pęka ani nie łuszczy. Jest łatwa do utrzymania w czystości. Powierzchnie drewniane zabezpieczone przeznaczonymi do nich olejami wydobywają naturalny kolor drewna, podkreślając jest walory estetyczne.
Jakie rodzaje drewna można zabezpieczyć olejami dostępnymi w ofercie Filip's Oil?
Nasze oleje można stosować do wielu rodzajów drewna, w tym drewna egzotycznego, dębu, sosny i wszystkich pozostałych gatunków rodzimych.
Jakie są dostępne opakowania produktów?
Oleje dostarczane są w metalowych puszkach o kilku pojemnościach w zależności od produktu. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, oferujemy oleje Filip’s Oils większych pojemnościach.
Czy oferujecie doradztwo w wyborze oleju do konkretnego projektu?
Tak, nasz zespół jest gotów doradzić w wyborze odpowiedniego oleju do danego projektu lub rodzaju drewna.
Czy firma Filip's Oil oferuje produkty do konserwacji mebli drewnianych?
Tak, oferujemy oleje do drewna, które można stosować do konserwacji i odnawiania mebli drewnianych.
Czy w ofercie znajdę oleje koloryzujące?
Tak, w naszej ofercie znajduje się Olej Twardy w kolorze brązowym, czarnym oraz białym nadającym efekt surowego drewna.
Czy oleje Filip’s Oils mogę stosować do produktów z żywicą epoksydową?
Oczywiście,  dzięki starannie dobranej mieszance naturalnych olejów, produkty Filip’s Oils świetnie nadają się do zabezpieczania powierzchni żywicznych. Oleje z łatwością rozprowadzają się na powierzchni żywicy, wydobywają głębie kolorów i nie pozostawiają smug.
Jak przygotować powierzchnię drewnianę do zabezpieczenie jej produktami Filip’s Oils?
Powierzchnia powinna być surowa, wolna od powłok zabezpieczających oraz odpylona. Przed aplikacją oleju pamiętaj o dokładnym wyszlifowaniu powierzchni.